Поради

Коли потрібна допомога психолога

 1. Труднощі в навчанні.
     Деякі діти вчаться не так добре, як їм хотілося б. Причин тому може бути маса. Наприклад, не дуже хороша пам'ять або розсіяна увага або недолік бажання, а може бути проблеми з учителем і нерозуміння, навіщо все це взагалі потрібно. На консультації ми спробуємо визначити, в чому причина і яким чином це виправити, іншими словами спробуємо знайти, що і як необхідно розвивати, щоб вчитися краще.

2.     Взаємовідносини у класі.
     Є люди, які запросто знаходять контакт з іншими, легко спілкуються в будь-якій, навіть незнайомій компанії. А є такі, яким складно знайомитися, складно будувати хороші взаємини, знаходити друзів і просто відчувати себе легко і вільно в групі або класі. За допомогою психолога можна знайти способи і особисті ресурси, вивчити прийоми для побудови гармонійних стосунків з людьми в самих різних ситуаціях.
3.     Взаємовідносини з батьками.
     Іноді буває так, що губляться спільна мова  і теплі відносини з нашими найближчими людьми - з батьками. Конфлікти, сварки, відсутність взаєморозуміння - така ситуація в сім'ї зазвичай приносить біль і дітям, і батькам. Деякі знаходять шляхи вирішення, а іншим це зробити досить важко. Психолог розповість вам про те, як навчитися будувати нові відносини з батьками і навчитися розуміти їх, і як зробити так, щоб і батьки розуміли і приймали вас.
4.     Вибір життєвого шляху.
    Вже починаючи з восьмого класу багато хто замислюється про майбутню професію і взагалі про те, як би вони хотіли прожити своє життя. Якщо ви не впевнені, яким шляхом ви хочете піти, завжди є можливість піти до психолога. Він допоможе вам усвідомити свої мрії, бажання і цілі, оцінити свої ресурси, схильності і здібності і зрозуміти (або наблизитися до розуміння), в якій сфері (сферах) життя ви хочете реалізуватися.
5.     Самоврядування і саморозвиток.
    Наше життя настільки цікаве і багатогранне, що постійно ставить перед нами масу завдань. Багато з них вимагають неабияких зусиль і розвитку в собі самих різноманітних особистісних якостей, навичок і вмінь. Можна розвивати навички лідерства або навички вирішення конфліктних ситуацій, логічне мислення або творчі здібності. Покращувати свою пам'ять, увагу, уяву. Можна вчитися керувати своїм життям, ставити цілі і ефективно досягати їх. Психолог - людина, яка володіє технологією розвитку тих чи інших якостей, навичок і вмінь та із задоволенням поділиться цією технологією з вами.

Комментариев нет:

Отправить комментарий